Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Обладнання для упаковки спермодоз

Отримана від кнура сперма може зберігатися в спеціально створених умовах. Перед застосуванням за прямим призначенням біоматеріал розбавляється спеціальними засобами і розділяється на окремі порції по 100 грамів - так звані спермодози. Після цього вони теж можуть зберігатися ще близько 3 днів. Але це за умови правильної розфасовки. Тому в даному процесі важливе значення має обладнання для упаковки спермодоз. Купити в Україні його можна в спеціалізованих магазинах і ветаптеках. Гарантовано якісні пристрої такого типу в широкому асортименті представлені в каталозі інтернет-магазину компанії Агровет. Купівля товарів для ветеринарії та тваринництва через сайт магазину agrovet.ua дозволить отримати продукцію провідних вітчизняних і зарубіжних виробників за доступними розцінками.

Умови упаковки і зберігання розведеної сперми кнурів

Розбавлена сперма кнура може зберігатися не більше 3 днів при температурі від 16 до 20 ºС, якщо вона була правильно розфасована. Щоб впоратися з цим завданням, необхідно спеціальне устаткування для упаковки спермодоз. Купити в Києві та інших містах країни його можна як для підприємства-виробника товарів для тваринництва, так і безпосередньо для тваринницького комплексу.

Розфасовка

Для зберігання розведеного біоматеріалу використовується скляний посуд. Матеріал може бути поданий прямо в прилад для осіменіння, в якому він повинен бути закритий герметично. Таке сучасне обладнання для упаковки спермодоз замовити з доставкою можна через Агровет. Вже на 2-3 день товар надійде на вказану вами адресу. У нас для упаковки цього делікатного матеріалу можна придбати в роздріб або оптом ветеринарні пакети для фасування сперми, а також:

 • Трубки для наповнення.
 • Соффтуби для пакетів.
 • Паяльні стрічки.
 • Машини для запаювання туб.
 • Тримачі туб.
 • Затискачі пластикові.
 • Пляшки з кришкою.

Зберігання

Для транспортування даного біоматеріалу використовуються термоконтейнери, температура в яких підтримується на рівні необхідних 16-18 ºС. У ветеринарних клініках і тваринницьких пунктах, що спеціалізуються на штучному осіменінні, спермодози можуть зберігатися в професійних термобоксах. Такі пристосування вдало доповнять обладнання для упаковки спермодоз, замовити яке можна в Агровет. Їх можуть замінювати побутові холодильні установки, в яких повинна підтримуватися необхідна температура - тих же 16-18 ºС.

Замороження

Якщо використовується заморожена сперма кнурів, то її потрібно зберігати в спеціальних термобоксах на підприємстві-виробнику або тваринницькому комплексі, де біоматеріал буде використаний. Краща ємність для зберігання замороженої сперми - це вакуумні посудини Дьюара та інше обладнання для упаковки спермодоз. Купити недорого в Агровет також можна каністри, що щільно закриваються і туби, які опускаються в рідкий азот. Для перевезення такого замороженого матеріалу застосовуються посудини з рідким азотом, температура в яких становить -196 ºС.

Переваги

Найвигідніше обладнання для упаковки спермодоз купити оптом чи вроздріб в нашому інтернет-магазині. Це оснащення підвищить якість фасування біоматеріалу, а в результаті - продуктивність тваринництва. З його допомогою можна заздалегідь підготувати порції для осіменіння. На таке обладнання для упаковки спермодоз ціна в нашому каталозі цілком помірна. Але також у нас можна придбати готову сперму, використання і розфасовка якої дає масу переваг:

 • Застосування елітного генетичного біоматеріалу на самій віддаленій фермі.
 • Виключення необхідності купувати і утримувати в господарстві кнура-плідника.
 • Використання перевіреної за якістю, термінами, генетичними параметрами сперми.
 • Введення рухомих сперматозоїдів, що зберегли здатність до запліднення.
 • Відсутність фінансових вкладень в організацію і утримання своєї лабораторії.
 • Підвищення продуктивності отриманих свиней і всього тваринницького комплексу.

Немає товарів

Вгору