Кількість
|
Вартість
|
||
|
Препарат для гігієни вимені на основі йоду Masodine
Masodine – йодовмісний препарат, що застосовується для проведення обробки сосків після процесу доїння. Спеціальна формула засобу розроблена проти бактерій, які викликають мастит. Враховуючи те, що після застосування препарату на соску залишається антисептична йодна плівка, значно знижується ризик виникнення інфекцій.
До складу Masodine входить гліцерин та сорбіт, що запобігають утворенню та допомагають в лікуванні ран і тріщин сосків, що утворилися раніше.
Склад препарату Masodine
Вільний йод - 2%, гліцерин та сорбіт - 20%.
Ефективність препарату для гігієни вимені на основі йоду Masodine
Засіб відноситься до хімічних дезінфікуючих засобів (EN 1656) та використовується проти бактерій, які є джерелом при виникненні маститів Pseudomonas aeruginosa; Klebsiella pneumoniae; Pasteurella multocida; Streptococcus agalactiae, dysgalactiae, uberis; Bacillus cereus – спори; Staphylococcus aureus, zooepidemicus, xylosus, epidermidis; Leptospira interrogans; Campylobacter jejuni; Mycobacterium fortuitum; Mycoplasma hyopneumoniae; Proteus vulgaris; Escherichia coli; Pasteurella multocida; Salmonella spp.;BVD virus; Herpesvirus; Rotavirus; Picornaviridae; Coronavirus; Rhabdovirus; Aspergillus niger; Aspergillus fumigatus – спори; Candida albicans; Microsporum canis; Trichophyton mentagrophytes, verrucosum.
Основні особливості препарату Masodine
- Препарат на основі йоду, рекомендований для лікування.
- Значуща допомога при контролюванні маститу.
- Засіб сприяє підтримці сосків у здоровому стані.
- Розводиться в пропорції 1:500 для витирання/миття вимені.
- Економічно вигідний препарат.
- При розведенні 25 літрів препарату буде отримано 100 літрів розчину для обробки сосків.
Призначення препарату Masodine
Препарат розроблений для проведення обробки сосків та вимені методами обприскування, обтирання та занурення.
Використання Masodine
Метод занурення
Розвести препарат у співвідношенні з водою 1:3, добре перемішати. Наповнити резервуар на 2/3 засобом, та після процесу доїння корови одразу обробити кожен її сосок. Переконатися, що засіб потрапив на всю поверхню сосків, які обробляються. Якщо потрібно, поповнити резервуар свіжим розчином. Після закінчення процесу доїння необхідно очистити і промити місткість.
Метод обприскування
Розвести препарат у співвідношенні з водою 1:3, добре перемішати. Після закінчення процесу доїння обприскати поверхню кожного соска готовим розчином.
Метод витирання або миття вимені
Розвести препарат у співвідношенні 1:500. Щоб уникнути перехресного інфікування, потрібно обов’язково використовувати одноразові серветки. Висушити соски перед процесом доїння. Занурити доїльні стакани у розчин і залишити їх мінімум на 30 секунд. Перед наступним використанням обов'язково промити їх чистою водою. Перед самим процесом доїння, вим’я та соски необхідно ретельно помити та висушити.