Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Ізолятори та рукоятки для електрозагорожі

Електропастух являє собою цілу систему, в яку входить проводка, стовпи, ворота, генератор та ізоляція. У процесі використання даного обладнання необхідно проводити електромонтажні роботи, підключення і відключення живлення певних ділянок. При виконанні цих та багатьох інших операцій необхідні спеціальні ізолятори та рукоятки. Для електрозагорожі купити в Україні їх можна в багатьох торговельних точках. Гарантовано якісні інструменти, матеріали та обладнання для здійснення цих завдань пропонується в нашому інтернет-магазині.

Як вибрати і де купити ізолятори та рукоятки для електрозагорожі в Україні?

Від якості та функціональності ізоляторів, рукояток, стовпчиків, мотузки, тасьми та інших аналогічних пристроїв істотно залежить безліч моментів в будові електропастуха. Це надійність створеної системи, безпека майстрів, оперативність і комфортність виконання монтажних робіт. Тому так важливо правильно вибрати ізолятори та рукоятки для електрозагорожі. Купити в Білій Церкві, Києві та інших містах країни їх можна для конкретних видів систем або універсального типу. У нашому магазині розібратися з пропонованим асортиментом вам допоможуть професійні консультанти.

Для чого призначені ізолятори та рукоятки?

Ізолятори, рукоятки та подібні пристрої застосовуються в ході підключення до електроживлення і демонтажу мережі електрозагорожі, в процесі встановлення і зняття воріт, їх відкривання і закривання, коли огорожа знаходиться під напругою. Це трапляється під час ремонту елементів огорожі, прогону тварин, проїзду техніки або просування людей в зоні дії електропроводки. Адже в деяких системах параметри воріт не підходять для її роботи без відключення в перерахованих ситуаціях. У деяких з них для відкривання і закривання з метою зняття струму застосовуються спеціальні пружини, рукоятки та ізолятори до електропастуха. Замовити з доставкою в Агровет можна будь-які їх види, включаючи, наприклад, воротную рукоятку з гачком, на якій присутній обмежувач натягу. Вона дозволяє встановлювати провідники по обидва боки. Це самий практичний, ефективний, безпечний спосіб монтажу воріт.

Як діють рукоятки та ізолятори для воріт?

Ворота служать комутаційним засобом, що зв'язує окремі частини електрозагорожі, створює тупикові загони або окружності. Вони підключаються до електромережі окремою гілкою або повністю відключають всю систему. Ізолятори й рукоятки для електрозагорожі з інтернет-магазину Агровет істотно спрощують це завдання. Вони обмежують живлення воріт. Адже їх потрібно облаштовувати так, щоб заряд в них надходив лише за умови накинутої на контакт рукоятки, що виконується при закритих воротах. Струмознімальна рукоятка на ділянці воріт призначена для їх відключення. Контакт між стійками проводиться за допомогою підземного високовольтного кабелю або повітряної проводки на високих електростовпах. При відкриванні воріт потрібно перевіряти, чи не контактує з грунтом струмознімальна рукоятка та ізолятор. Для електропастуха замовити ці елементи можна інноваційного типу. Вони попереджають витік струму.

Які рукоятки та ізолятори пропонує Агровет?

Дане оснащення можна придбати в Агровет комплектом або ж окремо, оптом чи вроздріб. У нас можна підібрати оптимально підходящий варіант ізолятора, включаючи ворітний, комбінований, вкручувальний, виносний, цвяховий, круглий, засувний, кільцевий та інших видів. На ізолятори та рукоятки для електропастуха ціни в Агровет цілком доступні, а їх якість максимально висока. Це продукція провідних вітчизняних і зарубіжних торгових марок, виготовлена з урахуванням всіх сучасних напрацювань. При їх установці ток на дріт може надходити внаслідок накидання рукоятки на контакт, що призводить до закривання воріт. Тварини потрапляють в загін, а вийти з нього не можуть, оскільки на лінію подається напруга. Дана система на сьогодні вважається оптимальною, адже є практичною, ефективною і при цьому досить економною.

Немає товарів

Вгору