Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Тасьма для електрозагорожі

Електропастух сьогодні допомагає виробникам тваринницької продукції у випасі, перегоні, витримці на літньому столі сільськогосподарських тварин. Також дане обладнання застосовується для захисту полів під посівом, садів, аеропортів та інших територій від диких тварин. Але ця система потребує постійного обслуговування і своєчасної заміни зношених елементів. Один з найбільш актуальних компонентів - мотузка і тасьма. Для електропастуха купити в Україні її можна найбільш підходящих видів, якщо скористатися асортиментом нашого інтернет-магазину Агровет.

Яку функцію в електрозагорожі виконує тасьма?

Електрозагорожа призначена для утримання на обмеженій території домашніх, сільськогосподарських, промислових тварин, а також з метою захисту від них важливих для інфраструктури або господарювання ділянок. Крім генератора імпульсу, ізоляції, стовпчиків, натягача і воріт до складу огороджувальної системи входить дріт, стрічка або тасьма. Для електропастуха купити в Білій Церкві, Києві та інших містах країни її можна через наш інтернет-магазин Агровет. У нас ви знайдете надійне, функціональне обладнання даного типу. Це буде легка конструкція, на яку подаються певної напруги імпульси від спеціального електризатора. Сила удару при контакті з тасьмою виходить такою, що тварина добре відчуває ураження, але не може отримати будь-які каліцтва або загинути. Якщо вам потрібна тасьма для електропастуха, що оптимально підходить, замовити з доставкою по всій Україні її можна через agrovet.ua. Консультанти магазину допоможуть безпомилково підібрати даний вид оснащення. Це дозволить забезпечити максимальну функціональність системи огорожі.

Яка будова електропастуха з тасьмою від Агровет?

Тасьма спирається на спеціальні ізолятори, які кріпляться на пластикові, металеві або дерев'яні стовпчики. Незважаючи на зовнішню крихкість, така система забезпечує високий рівень надійності та ефективності. Тасьма для електропастуха з каталогу Агровет складається з стекловолоконного матеріалу, в який вплетений дріт з нержавіючої сталі. Вона проводить електричні імпульси від електризатора по всьому периметру, який утворюється в результаті огородження території. Тасьма відмінно проводить струм. Завдяки пластиковій обмотці вона має тривалий термін експлуатації, оптимальну міцність, зносостійкість і еластичність.

Які переваги тасьми для електрозагорожі?

Ми відбираємо тільки найкращі матеріали для нашого каталогу. Тому, наприклад, рівень сили на розрив, який витримує тасьма для електропастуха з інтернет-магазину Агровет, перевищує 90 кілограмів. Вона має яскраве забарвлення, тому відмінно проглядається навіть на відстані. Завдяки цьому тварини можуть звикнути до того, що дана система діє болючими ударами. Тому після кількох випадків ураження електричним струмом вони сприймають цей колір як сигнал про небезпеку і не наближаються до проводки. В результаті не тільки рідше травмуються тварини, але і зберігає цілісність тасьма на електропастух. Купити недорого її можна під будь-яку систему, а можливість заощадити завжди важлива для успішного господарювання.

Які технічні характеристики даного волокна?

Тасьма має оптимальні характеристики, необхідні для її повноцінного використання. Так, її опір може становити 13,78 Ом на метр. Міцність волокна на розрив може перевищувати 90 кілограмів. Довжина, на яку розраховано огорожу, може перевищувати 200 метрів. Продається матеріал у вигляді пластикової котушки, зручної в зберіганні, транспортуванні, використанні та формуванні струмоведучої лінії електропастуха. Тасьма, ціна якої цілком помірна, виходить дуже вигідною економічно. Адже при такій невисокій вартості вона здатна прослужити багато років, не виходячи з ладу.

Немає товарів

Вгору